Yeni Şişli için Yeniden Adayım.

Yeni Şişli için Yeniden Adayım.

Yeni Şişli için Yeniden Adayım.

Oluşturulma Tarihi: 20-10-2018 11:38:57

Cumhuriyet Halk Partimizin değerli ilçe başkanı, ilçe yöneticilerimiz ve partimizin her kademesinde görev yapan, emek veren, alın teri döken saygıdeğer sevgili dostlarım. Hepinizi en içten saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

Bugün Şişli için çok önemli bir gün. Ve bu gün Şişlimiz için çok mutlu bir gün.

Bugün birlikte, geçmişte büyük emek verdiğimiz, çok önemli eserlere imza attığımız Şişlimizi yeniden şahlandırmak için önemli bir adım atıyoruz. Bugün yeni bir başlangıç yapıyoruz. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun

Yeni Şişli’nin temellerini inşallah hep birlikte bugün burada atıyoruz. Bugün yeni bir başlangıç yapıyoruz.

Sevgili yol arkadaşlarım, bu güzel yolculukta dün beraber olduk, bugün beraberiz ve yarında inşallah beraber olacağız.

Bugün beni buraya getiren, bu yolculuğa çıran sizlerin gücüdür, sizlerin sevgisidir, halkın gücüdür. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ben her zaman yurttaşlarımın gücüne inandım, sizlere güvendim. Biz bugün yeni Şişli diyorsak, yeni hizmetler diyorsak, bu sizlerin gücü sayesindedir. Şuna tüm kalbinizle inanmanızı isterim; Halkın gücünün önünde kimse duramaz.

Bugün prosedür gereği Şişli için ilçe başkanımıza gerekli müracaatları yaptık. Bu yolculukta muvaffak olacağımızdan hiç kuşkum yoktur.

Seçim gününe kadar birlikte koşacağız, birlikte coşacağız. Her gün kartopu gibi büyüyerek, çoğalarak yeni Şişli heyecanını tüm Şişli de yaşatacağız.

Seçime kadar gece gündüz çalışacağız. Her mahalleye, her sokağa gireceğiz, her eve tek tek girip her yurttaşımızın elini sıkacağız.

Kadınlarımızla beraber, gençlerimizle beraber koşacağız. Sloganımız “BİRLİKTE SEVGİYLE” evet birlikte sevgiyle yeni Şişli’yi yeniden kuracağız ve şahlandıracağız. Ve yeni Şişli’yi birlikte yöneteceğiz.

Önümüzdeki günlerde çok önemli projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Bu projeleri açıkladığımızda Türkiye yine Şişli’yi konuşacak.

Buradan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçtaroğlu’na da selam ve saygılarımı gönderiyorum. Genel başkanıma buradan söz veriyorum. Yalnızca Şişli’yi değil İstanbul’u da partimize kazandıracağız. Bunun için İstanbul adayımızla elele vererek kapı kapı dolaşacağım.

Hepinize çok teşekkür ediyorum. Yolumuz açık olsun. Allah yardımcımız olsun. Yeni Şişli hepimize hayırlı olsun

BİRLİKTE ÇALIŞA ÇALIŞA KAZANACAĞIZ.

Site creation & technology by Baytemizel